The Roof - Highest Level of Entertainment

Lefkoşa'da güneşin en güzel battığı noktada, kaliteli müzik, kalite eğlence ve en iyi hizmet anlayışıyla The Roof en özel anlarınıza ev sahipliği yapıyor.
--
The Roof is host your most special moments with its quality music, quality entertainment and best service, at the point where the sun sets in the most beautiful place in Nicosia.

The Roof, Concorde Tower Hotel'de Lefkoşa'da güneşin en güzel battığı noktada kaliteli müzik, kaliteli eğlence ve en iyi hizmet eşliğinde en özel anlarınıza ev sahipliği yapıyor.

Lefkoşa’da hizmete girdiği 11 Haziran gününden itibaren Kıbrıs ve Lefkoşa halkının beğenisini kazanan Concorde Hotel’in en üst kısmında yer alan mekân eğlence severlerin akınına uğruyor. Açılış gecesinde DJ EKKO ve DJ JUMILIAN KIDZ'in kabin başına geçerek en sevilen house müzik setlerini konuklar için çaldı. Cumartesi gecesi ise The Roof'da DJ MIO DUB kabin başına geçerek konuklara eşsiz bir gece yaşattı.

Haftanın 7 günü açık olan The Roof kaliteli müzik ve en iyi hizmet anlayışıyla konuklarına inanılmaz bir manzara eşliğinde en iyi eğlence fırsatını sunuyor.

the roof concorde tower quality music lefkoşa nicosia kaliteli müzik kaliteli eğlence en iyi hizmet quality entertainmnet best service bar lounge bistro lodge cyprus night life